Legion The Lost

Forum dyskusyjne Legionu The Lost na temat gry Aion.


  • Index
  •  » Software
  •  » Problem z zalogowaniem na serwer Lumiel.

#1 2010-08-02 19:15:57

Nemesis

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 9

Problem z zalogowaniem na serwer Lumiel.

Kontynuacja tematu z działu Urlop. Arrthas napisał tam, że nie może się zalogować na serwer Lumiel. Na pozostałe dwa serwery może wejść bez problemu, a przy próbie wejścia na Lumiel wyskakuje komunikat "Canot conect to serwer". Moje propozycje są następujące:

1. Całkowite odinstalowanie gry, wyczyszczenie rejestru ze śmieci na wszelki wypadek i ponowna instalacja gry w najnowszej dostępnej wersji.

2. Przekazanie passów jakiejś zaufanej osobie i sprawdzenie, czy ona może zalogować się na Lumiel ze swojego komputera. Jeśli się uda to oznacza problemy z instalką gry (czyli punkt 1.), a jeśli nie to pozostaje punkt 3.

3. Napisanie do Infinite Aion i zgłoszenie problemu.


http://www.aiononline.com.pl/static_gfx/sig1.gif

Offline

 

#2 2010-08-03 01:04:59

Arrthas

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 9

Re: Problem z zalogowaniem na serwer Lumiel.

Zainstalowałem na nowo i dalej ten sam problem, próbowałem na 2 komputerze tu i tez nie działa. Podałem koledze z polski i jemu działa moje konto  czy to możliwe, że będąc w Anglii nie mogę się połączyć z serwerem? Może jakaś łatkę trzeba, nie wiem, brak mi pomysłów

Offline

 

#3 2010-08-03 09:52:10

Nemesis

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 9

Re: Problem z zalogowaniem na serwer Lumiel.

Skoro innej osobie konto działa to oznacza, że problem leży albo w adresie IP albo w komputerze. Problem z adresem można rozwiązać instalując "no IP restrict" z adresu który podałeś. Jeśli już to zrobiłeś i dalej nie działa to oznacza, że problem leży w systemie lub sposobie instalacji gry. Musisz wszystko posprawdzać dokładnie. Może coś jest źle ustawione w opcjach? Jakiego używasz klienta EU czy US. Pisałeś, że instalowałeś grę na innym kompie i dalej jest to samo. Może więc coś jest nie tak z instalką gry bo w końcu instalowałeś tę grę z tego samego źródła. Jeśli nic nie pomoże to pozostaje tylko kontakt z administracją Infinite Aion.


http://www.aiononline.com.pl/static_gfx/sig1.gif

Offline

 

#4 2010-08-03 11:03:25

Arrthas

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-01
Posty: 9

Re: Problem z zalogowaniem na serwer Lumiel.

Próbowałem z tym ip tez nic nie pomogło grę ściągałem przez launchera ze strony z naszym serwerem. Możesz dać mi jakieś namiary na administratora serwera? Z góry dziękuję

Offline

 

#5 2010-08-03 11:33:47

Nemesis

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 9

Re: Problem z zalogowaniem na serwer Lumiel.

Przejrzałem stronę Infinite Aion i wydaje mi się, że jedynym sposobem jest opisanie problemu na forum w dziale "Support Desk".


http://www.aiononline.com.pl/static_gfx/sig1.gif

Offline

 

#6 2010-08-03 19:00:58

Agather

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 1

Re: Problem z zalogowaniem na serwer Lumiel.

Usuń folder BIN 32, daj repair w NCsoft launcherze i potem w IA launcher w options zaznacz opcje DEBUG

Offline

 
  • Index
  •  » Software
  •  » Problem z zalogowaniem na serwer Lumiel.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stomakrakow.pun.pl www.grapokemonx.pun.pl www.prosreborn.pun.pl www.terrorsquad.pun.pl www.fcbielany.pun.pl